Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Jesteśmy apolityczni !

Drogie Koleżanki i Koledzy!

Od wiek wieków wiedzą wszyscy, że w jedności tkwi siła.

W naszej organizacji MOZ Solidarność też żywa jest ta świadomość, dla tego nieustannie, aktywnie staramy się o wzmocnienie naszej struktury poprzez przysporzenie jej nowych członków. Często w rozmowach z naszymi sympatykami spotykamy się z opiniami, że dziś „Solidarność” jest organizacją, która wyraźnie staje po stronie jednej z partii politycznych i jest jakoby jej zapleczem.

My, którzy działamy na rzecz pracowników firm Ericsson – Sodexo – UPC – Internetia, chcemy zapewnić, że w obszarze naszych starań jesteśmy i zawsze będziemy neutralni. Naszym obszarem aktywności są wyłącznie sprawy pracownicze. Wszystko co robimy, robimy dla wszystkich zatrudnionych w tych czterech firmach, które reprezentujemy. Mamy świadomość, że świata nie zbawimy, ale sobie samym możemy pomóc, jeżeli będziemy zjednoczeni i będzie nas wielu.

Przy rozważaniach o przystąpieniu do naszej organizacji związkowej prosimy - nie bierzcie pod uwagę sympatii politycznych – w naszej Międzyzakładowej Organizacji Związkowej MOZ Solidarność nie ma miejsca na barwy polityczne – są wyłącznie interesy pracowników.

My nigdy nie zapytamy o Twoją orientację polityczną, my nigdy też nie będziemy podpowiadać - na kogo masz głosować.

Dołącz do nas!

Niczego nie obiecujemy, ale wiemy, że jak będzie nas wielu – niemożliwe może być w naszym zasięgu…


 

Witamy koleżanki i kolegów z Play

Benefity

Zgłoś deklarację

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność

strony www strony www